Blog | Přijďte si mě poslechnout na Webexpo!

Přijďte si mě poslechnout na Webexpo!

Co soudíte o testování v Javascriptu? Myslíte, že je unit testing neřešitelně složitý? Nezapoměňte se přijít podívat na mou přednášku na Webexpu a třeba změním váš názor. Tentokrát jsem si zvolil velmi široký záběr.

Nejdřív vás naučím Coffeescript. Potom si ukážeme, jak se píšou testy v Javascriptu na client-side. Na přednášce si nechám dostatek prostoru pro vaše otázky (nebo na ukázku toho, jak se píšou testy v node.js). Pro ty stále nepřesvědčené mám připravenou část, kde jednoduše vysvětlím benefity testování.

Můžete se těšit na prezentaci připravenou po školeni Jeanne Trojan. Takže bude daleko zábavnější, pochopitelnější a zapamatovatelnější. Velkou inspirací pro mě byly i slajdy Evy Lotty Lamm.

Ještě víc se můžete těšít na plno ukázek kódu, který můžete snadno psát i vy sami a které použijete v praxi.

Slajdy nebudou nudné desetiřádkové výčty údajů, slibuju! Místo toho uvidíte ručně kreslené obrázky a grafy.

V průběhu školení vás čeká překvapení: přístup k informacím o testování v JS a Coffee, který připravím speciálně pro Webexpo 2011.

Stránka mé prezentace i s časem na webu Webexpo.

Programování

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích