Blog | Poděkování za web

Poděkování za web

Na tomto webu se podílela řada lidí, rád bych jim v náhodném pořadí poděkoval a doporučil je dál.

Jakub Blatný - vizuální identita
Michal Mervart - design

U obou grafiků bych rád vyzvihl rychlost a profesionalitu. Na nic jsem nemusel čekat, designy přesně komunikují to, co jsem chtěl předat a líbí se mi. Na další weby rozhodně nebudu hledat jiné grafiky.

Jan Řezáč – konzultace obsah a design

Bez Honzy by byla tvorba webu mnohem těžší. Navedl mě jak graficky, tak obsahově, aby byl web jednodušší a přehlednější. Honzova nejčastější připomínka ke kusu textu byla: „Smazat“ a je to dobrá věc. Pořád mě tlačil k tomu, aby obsah byl konkrétní a to je další dobrá věc. Vedl mě k tomu, abych si uvědomil účel každé stránky a podřídil jak obsah tak design tomu účelu a to je další cenná lekce.

Digital Solutions – nakódování webu

Vždy, když se mi někdo ozve, že potřebuje něco naprogramovat a já nemám čas, mezi firmy, které doporučuju, patří Digital Solutions. S DS spolupracuji už spoustu let a vím přesně, jak firma funguje a musím říct, že je naprosto profesionální a na vysoké úrovni. Díky Ondro a Danku.

Petra Čaníková – obsah

Na Petře bych rád vyzvihl to, jak rychle byla schopná pochopit fungování mého podnikání a začít o něm psát. Nevím, jestli je to naschvál, ale tón obsahu hodně odpovídá stylu, jakým píšu já, takže úpravy obsahů, které si udělám sám, což se děje prakticky neustále(98 % obsahu na tomto webu jsem psal já), si můžu udělat beze strachu, že by se k sobě texty nehodily.

Juraj a Anička – kolegové ze SprintMasters, kteří upravili obsahy, nasadili šablonu na PHP kód a spoustu dalších věcí.

David Grudl – děkuju ti, Davide, za Nette a Texy!

A pak díky spoustě dalších vývojářů, kteří stojí za Linuxem, Apachem, PHP, MySQL a dalšími kousky software.

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!

Předchozí článek
Následující článek


Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích