Blog | Kdybys dostal 70 milionů

Kdybys dostal 70 milionů

Kdybys dostal 70 milionů, co bys dělal? Spousta lidí by jela na dlouhou dovolenou. Dali by dárek příbuzným, koupili si hezký auto, motorku, nebo třeba elektrickou kytaru podepsanou B.B.Kingem. Určitě by něco dali své rodině. Ale co pak? Až se omrzí takové ty sny, které člověk měl, najednou si je splnil a musí nějak žít.

Jsem šťastný v tom, že až bych tohle všechno udělal, vrátil bych se zpět ke své práci. K tomu, co dělám. Určitě globálněji, ale dělal bych přesně totéž, co dělám, když se vzbudím ráno a nikde 70 milionů nemám.

Mám hrozně rád to, co dělám. Mám hrozně rád lidi kolem sebe. A hrozně rád vzpomínám na to, co se mi všechno povedlo s přítelkyní zažít.

Myslím, že každý člověk by měl usilovat o takový život, aby ho 70 milionů na účtu nijak výrazně nezměnilo.

Celé je to v tom, najít v životě smysl. Mít principy a ty principy dodržovat, ať už mám hypotéku na miliony, nebo miliony v plusu. Být sám sebou a před nikým se neohýbat jen proto, že by mě mohl vyhodit.

Každému bych takový život přál.

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!

Předchozí článek
Následující článek


Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích