Blog | Představuju GTD pro obchodníky

Představuju GTD pro obchodníky

Jste obchodníci, accounti, jednatelé firem, obchodní manažeři nebo jednoduše často jednáte se zákazníky? Jste zaplaveni e-maily? Musíte koordinovat spousty projektů a lidí? Vím, jak se cítíte. Spojil jsem se s prodejním géniem Romanem Řípou a vytvořili jsme řešení.

Choďte z práce čas. Mějte pocit kontroly. Nezapomínejte. Naučte se efektivně vést porady. Naučte se propojit prodejní metodiky s time managementovým postupem Getting Things Done. Mějte ultimátní odpověď na otázku: Co mám dělat právě dnes? Co je dnes nejdůležitější? Jak mám obstát v prodejním maratonu?

S Romanem Řípou jsme připravili společné školení GTD pro obchodníky (byť je vhodné i pro accounty, manažery firem, asistentky a další osoby pracující se zákazníkem nebo CRM).

O školení je od neveřejného zahájení pro interní zákazníky opravdový zájem. Školení je dvoudenní, zatím je vypsáno jako firemní, v nejbližší době proběhne vypsání i termínu pro veřejné školení. Předběžně se můžete registrovat e-mailem.

Prohlédněte si stránku školení GTD pro obchodníky. Samozřejmě nabídka GTD je zde pořád (níže můžete vidět odkaz jak do veřejného, tak do firemního školení GTD).

Life Hacking Podnikání & Startupy

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích