Blog | Chcete zde inzerovat?

Chcete zde inzerovat?

Nabízím vám možnost inzerovat zde své nabídky práce. Web má návštěvnost cca 5 000 – 10 000 unikátních návštěvníků měsíčně. Protože se věnuji především třem tématům: Programování, agilním metodikám a produktivitě práce, jsou tyto tisíce lidí úzce zacílená skupina.

Jaké inzeráty zveřejňuji?

  • IT pozice v libovolné firmě (máte například e-shop a hledáte správce PPC kampaní, vítejte)
  • jakékoliv pozice v IT firmách (hledáte například obchodníka do své IT firmy, jste vítáni)

Do inzerátu smíte vložit texty, odkazy, videa, e-maily, zkrátka cokoliv, co se vám bude hodit, abyste zaujali potenciálního zájemce. Povinností je pouze název inzerátu, město výkonu práce a libovolný text s obsahem inzerátu.

Osobně doporučuji v inzerátech tykat, zaměřit se na to, čím je firma jiná, vyžadovat jen ty technologie, které se nedají naučit rychle a v žádném případě nelhat.

Cena je 2000 Kč za jeden inzerát/měsíc + DPH.

Prosím, kontaktujte mě na e-mail jiri.knesl@gmail.com.

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!

Následující článek

Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích