Blog | Blinklist jako zdroj rychlých informací z knih

Blinklist jako zdroj rychlých informací z knih

Snažím se opravdu hodně číst. Obvykle tak 6–7 knih měsíčně. Jednu nebo dvě beletrie čtené pozorně slovo od slova. Občas takto i nějaký životopis, odbornou knihu. No a pak několik knih, které rychle skenuju, sbírám si poznámky a podněty.

Ale i tak to bere spoustu času.

Pak jsem objevil Blinklist, na kterém pracovníci vybírají zásadní informace z knih. Tyto knihy jsou výborně zpracované do krátkých textů a bodů. Díky Blinklistu jsem tento měsíc zvládl o 5 knih víc.

Je ale pravda, že je to jen na poměrně jednoduché a odborné knihy. Beletrii bych takto určitě nečetl.

Life Hacking

Předejte zkušenosti i dalším a sdílejte tento článek!

Předchozí článek
Následující článek


Jiří Knesl
Business & IT konzultant

Jiří Knesl poprvé začal programovat v roce 1993. Od té doby, díky skvělým učitelům a později zákazníkům, měl možnost neustále růst v oboru vývoje webových aplikací a informačních systémů. v roce 2002 se přidal zájem o ekonomii a v roce 2006 o organizaci práce. Vším tím se konstantně profesně zabývá jak ve svém podnikání, tak i u zákazníků. Za posledních 5 let vydal na tato témata přes 400 článků.

Prohlédněte si moje reference

Mám zkušenosti z rozsáhlých projektů pro korporace, velké podniky, střední i malé firmy, ale i pro startupy v cloudu. Zvyšoval jsem jejich know-how, pomáhal nastavovat jejich organizační strukturu, byl lektorem a mentorem v náročných situacích. Podívejte se, jak vidí můj přínos samotní klienti.

Sledujte mé postřehy na sociálních sítích